Tauriņš.

Tauriņš.

2014. gada 6. oktobris

E-resursi


Mēs dzīvojam pārmaiņu laikā, kad ierastie dzīves, darba un mācību veidi strauji mainās. Mūsdienu cilvēku dzīve nav iedomājama bez tehnoloģijām – nenoliedzami vērojama pāreja uz informācijas sabiedrību, kurai grūtības nerada spēja pārvaldīt milzīgas informācijas plūsmas. Mūsdienu sabiedrībā viss ir atkarīgs no tehnoloģijām - no pieejas datu bāzēm, informācijas un telekomunikāciju tehnoloģijām, kā arī prasmēm tās izmantot. Modernais 21. gadsimta skolēns vairs neveic ierakstus dienasgrāmatā, jo viss pieejams e-klasē, nereti nākas sastapties ar to, ka mājas darbi veicami tiešsaistē, piemēram, uzdevumi.lv vai izmantojot citus informācijas tehnoloģijas veidus.
Pedagogs, kurš ir atvērts pārmaiņām, kuram ir  pozitīva attieksme pret jaunām zināšanām un izziņas darbu, izmantos visas iespējas, lai pilnveidotu savas zināšanas IKT izmantošanā. Mūsdienīgs skolotājs, izvērtējot situāciju, noteikti ies laikam līdzi, savas prasmes un iemaņas IKT izmantošanā produktīvi realizēs mācību procesā, kas savukārt veicinās skolēnu motivāciju un zināšanas.

Lūk, dažādu e-resursu adreses!

                  Lai veicas!

2 komentāri:

  1. Es šodien esmu sajūsmā. Redzēju vairākus komentārus no cilvēkiem, kuri jau ir saņēmuši kredītu no LAPO M-F, tāpēc nolēmu pieteikties, balstoties uz populāriem ieteikumiem, un tikai pirms dažām stundām savā kontā apstiprināju kopējo summu 28 500 eiro. Šīs ir patiešām lieliskas ziņas, un es iesaku ikvienam, kam nepieciešams īsts aizdevums, pieteikties pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
    Whatsapp +447883183014

    AtbildētDzēst
  2. HELLO Loan Offer Alert For Everyone! Are you financially down and you need an urgent credit/financial assistance? Or are you in need of a loan to start-up/increase your business or buy your dream house. GET YOUR INSTANT LOAN APPROVAL 100% GUARANTEED TODAY NO MATTER YOUR CREDIT SCORE. WhatsApp:+447535135409 Email: Libertyprivatefunding@yahoo.com , they are Reliable, Fast in communication and Trusted.

    AtbildētDzēst